Veiksērfi

Veiksērfi pirkšanas ceļvedis

Waterskis.lv cenšas sniegt jums labākos un aktuālākos ceļvežus, izmēru palīdzību un padomus par piederumiem, lai palīdzētu jums izvēlēties pareizos produktus un iegūt absolūti labāko pieredzi to lietošanā.

Izvēlēties sev piemērotu sērfošanas dēli nav tik vienkārši. Veiksērfings joprojām ir visstraujāk augošais segments visos ūdens sporta veidos, kas nozīmē, ka ir vairāk iespēju nekā jebkad agrāk, kad runa ir par wake sērfošanas dēļiem. Ņemot vērā visus šos dažādos stilus un formas, jums varētu rasties jautājums, ar ko sākt, izvēloties savu pirmo vai nākamo sērfa dēli. Pirmais solis ir noteikt, kāda veida sērfošana jums patīk visvairāk. Vai jums labāk patīk sēdēt dziļi kabatā un grebt un cirst vilni, vai arī jūs vairāk uztrauc ollie, šuvits un lip? Vēl viens dēļa izvēles faktors ir jūsu augums un svars, kā arī tas, uz kāda izmēra viļņa plānojat regulāri braukt. Visbeidzot, vai tikai jūs izmantosit šo dēli, vai arī tas tiks lietots kopīgi ar draugiem un ģimeni? Dodoties iegādāties jaunu sērfa dēli, izmantojiet iepriekš minētos kritērijus, kā arī dažus tehniskos punktus.

Mēs pārdodam veiksērfi no labi zināmiem zīmoliem, piemēram, Connelly, Hyperlite un Ronix.

Kas ir veiksērfings?

Wake sērfošanas skaistums slēpjas faktā, ka to var darīt neatkarīgi no tā, vai atrodaties okeāna tuvumā. Šīs ir labas ziņas tiem, kam patīk nodarboties ar ūdens sporta veidiem, taču viņi ne tuvu nav piemērota vieta masveida viļņiem. Šis jaunais sporta veids ļauj jums izveidot savus viļņus. Un atšķirībā no citiem ūdens sporta veidiem, to var baudīt kopā ar draugiem.

Neskatoties uz to, ka sērfošana ir jaunums, tā ir pazīstama visā pasaulē gan iesācējiem, gan ekspertiem. Dažādās pasaules daļās notiek lielas sacensības.

Tas ietver veikborda laivu, kas velk braucēju, radot viļņus sērfošanai.

Sāciet ar gulēšanu uz muguras ūdenī, turot virvi, kas ir savienota ar laivu. Tad veikborda laiva sāk kustību. Šajā brīdī ir svarīgi piecelties ļoti uzmanīgi. Laiva uzņems apgriezienus un, kad braucējs ir stabilā sērfošanas pozīcijā, sākas īstā jautrība. Jūs atlaižat virvi un sākat sērfot ar veikborda laivas radītajiem viļņiem.

Veikborda laivai var veikt dažādas darbības, lai izveidotu lielākus viļņu punktus. Piemēram, jūs varat tam pievienot papildu svaru vai papildu balastu, kas liks vilnim izskatīties lielākam. Sērfošanas sistēma var arī nodrošināt vēlamos rezultātus.

Dažādi veiksurferu veidi

Wake sērfošanā ir svarīgs stils. Katrs wake sērfošanas dēlis radīs kaut ko unikālu no jūsu sērfošanas viļņa. Izlemt, kāda veida wake sērfošanas dēlis jums ir piemērots, galvenokārt ir atkarīgs no sērfotāja stila, ar kuru vēlaties braukt. Lūk daži no izplatītākajiem veidiem.

Sērfošanas stila veiksērfotāji

Šie wake sērfošanas dēļi ir smēlušies iedvesmu no saviem okeāna vējdēļu brālēniem. Viņiem mēdz būt vairākas lielākas sērfošanas stila spuras un biezāka konstrukcija, kas padara tās peldošākas. To augstā peldspēja padara tos par lielisku izvēli lielākiem, smagākiem braucējiem un dažiem iesācējiem. Lielāks tilpums nodrošina arī lielāku piedziņu un spiedienu uz viļņu, tāpēc tie labi darbojas uz mazākiem laivu viļņiem.

• Pieejams visu veidu braucējiem

• Pieejams visos cenu līmeņos

• Pieejami dažādi materiāli, garumi un konfigurācijas

• Pievienots sērfošanas stila dēļu apjoms palīdz tiem palikt ātri un uz virsmas.

Skim Style veiksērferi

Skim stila wake sērfa dēļi ir īsāki, ar plānāku profilu un mazākām spurām. Lai gan ikviens var braukt ar šiem dēļiem, tie parasti ir piemērotāki pieredzējušiem sērfotājiem, kuri meklē brīvāku, rotaļīgāku sajūtu, kuriem patīk pop šuvits un olli. Mazāki, vieglāki braucēji var būt arī labi piemēroti Skim dēļiem, jo ​​tiem nav tik liela ātruma.

• Pieejams visu veidu braucējiem

• Pieejams visos cenu līmeņos

• Izgatavots, lai būtu rotaļīgāks ūdenī

• Skim dēlim ir tendence griezties, slīdēt un darīt jebko, bet neturēties taisnē

Longborda stila veiksērfi

Longboard wake sērfošanas dēļi ir lieliski piemēroti ikvienam, lai brauktu, jo tas ir visstabilākā un piedodošākā platforma, lai apgūtu wake sērfošanu. Tie ir garākie un platākie wake sērfa dēļi, kas atvieglo startu iesācējiem vai smagākiem braucējiem. Ja jums patīk kruīza brauciens ar viltīgiem pieciniekiem, longbords ir ideāls dēlis. Longboard wake sērfa dēlis ir arī labākais priekš mazu laivu viļņiem. Lielais virsmas laukums nozīmē, ka jūs pastāvīgi sēdēsit saldajā vietā pirms atmet rokturi.

• Pieejams visu veidu braucējiem

• Pieejams visos cenu līmeņos

• Izgatavots tā, lai būtu stabils un piedodošs

• Longboard wakesurfer sniedz klasisku sērfošanas sajūtu

Hibrīda stila veiksērfi

Hibrīdie veiksērfi dēļi ir sērfošanas un skim stila veiksērfa dēļu kombinācija, un tie ir kļuvuši arvien populārāki. Tiem piemīt sērfošanas stila dēļu ātrums un Skim dēļu rotaļīgā manevrētspēja

• Pieejams visu veidu braucējiem

• Pieejams visos cenu līmeņos

• Tieši tas, ko jūs varētu iedomāties: sērfošanas un Skim sajaukums.

• Šo dēļu mērķis ir apvienot skimborda rotaļīgumu ar vējdēļa spēku.

Stāsts par veiksurfera rokeri

Novietojot dēli uz līdzenas virsmas un paskatoties uz tā sāniem, jūs varat redzēt, ka gals un aste pacelsies no šīs virsmas — tas ir rokeris. Rokeris uz veiksērfera ir līdzīgs kā uz veikborda vai slēpēm un snovborda dēļiem. Lielāks rokeris padarīs jūsu dēli lēnāku, bet tas straujāk reaģēs ar vilni. Mazāk sviru padara dēli ātrāku un nodrošina vienmērīgāku sajūtu.

Stāsts par veiksurfera sliedēm

Sliedes ir jūsu veiksērfi dēļa malas. Sliežu dizains un forma ietekmē to, kā dēlis pārvietojas pa ūdeni un kā tas griežas. Tievākas sliedes vairāk iespiežas vilnī, piedāvājot pagrieziena precizitāti – tās ir ātrākas un mazāk piedodošas. Biezākas sliedes ir lēnākas un piedodošākas.

Veiksurfa dēļa sliedes var būt “cietas, “mīkstas” vai “jauktas”. Cietās sliedes nozīmē, ka dēlim ir pēkšņa mala. Tas nodrošina dēlim lielāku atsaucību un ātrumu, kas ir lieliski piemēroti pieredzējušākiem braucējiem. Tikmēr mīkstajām sliedēm ir nedaudz noapaļota mala. To dažreiz sauc arī par pilnu sliedi. Tas padara dēli konsekventāku un stabilāku, lieliski piemērots iesācējiem. Jauktās sliedes ietver abas.

Dažādi Wakesurfers izmēri

Veiksērfus mēra pēdās un collās kā vējdēļus. Nav stingru garuma ieteikumu, tomēr braucēja svars un viļņu lielums piedāvā labas vadlīnijas. Citi faktori, kas ietekmē izmēru, ir dēļa forma, rokera un priekšgala un astes formas. Tālāk ir sniegta informācija, kas palīdzēs jums orientēties izmēros.

PIEZĪME – Ja vairāki braucēji izmantos vienu un to pašu dēli, labāk ir izvēlēties lielākā braucēja izmēru diapazonu. Mazāki braucēji bez problēmām varēs pielāgoties braukšanai ar lielāku veiksērfu, bet lielākiem jūsu grupas braucējiem būs daudz grūtāk mēģināt braukt uz veiksurfera, kas viņiem ir pārāk mazs.

Iemesli, kāpēc izvēlēties mazāku veiksurferi

Mazāki wakesurferi ir manevrējamāki, enerģiskāki un ātrāki uz viļņa. Tā ir lieliska izvēle progresīvākiem braucējiem un braucējiem ar mazāku svaru. Big wake atbalstīs mazāka wake sērfotāja izmantošanu.

Iemesli, kāpēc izvēlēties lielāku veiksērferi

Lielākiem veiksurferiem ir lielāks virsmas laukums un lielāka peldspēja, kas nozīmē, ka tie labi darbojas smagiem braucējiem. Ja braucat aiz laivas, kam ir mazāks vilnis, izvēlieties lielāku dēli. Lielāki sērfotāji pa ūdeni pārvietojas lēnāk, un iesācējiem ar tiem ir vieglāk iemācīties.

Wakesurfers atšķirīgā konstrukcija

Visvienkāršākā veiksurfera konstrukcija ir mīksta putuplasta un stiklšķiedras maisījums, kas padara mācīšanos sērfot drošu un nesabojās jūsu laivu, ja tas ietrieksies laivā. Tā kā dēļi ir mīksti, tie ir diezgan piedodoši, taču tiem trūkst kompresijas formas vai epoksīda sērfotāja veiktspējas.

Kompresijas veidā veidota stikla šķiedra ir tā pati konstrukcijas metode, ko izmanto veikbordu izgatavošanā. Tas padara stingru sērfa dēli ar asākām sliedēm, kas griežas un malas daudz labākas. Stikla šķiedras ražošana ir rentablāka nekā epoksīda ražošana, taču tā palielina kopējo wakesurfera svaru, padarot dēli lēnāku.

Augstākās klases veiksurferi ir izgatavoti no epoksīda/oglekļa šķiedras kompozītmateriāliem līdzīgi kā mūsdienu vējdēļi. Tie ir dārgāki un vieglāki. Jums būs labāka reakcija un daudz labāks laiks uz viļņa. Negatīvā puse ir tāda, ka, tāpat kā sērfošanas dēļi, šie wakesurfers var būt diezgan trausli. Tie noteikti ir pirkuma vērti, tikai jāpieskata.

Dažādi Veiksērfi piederumi

Mūsdienās lielām dārgām veikborda laivām nav vajadzīga liela palīdzība, lai jūs varētu nodarboties ar sērfošanu. Ar automātisko balastu un iebūvētajiem sērfošanas arkliem šīs laivas radīs iespaidīgu vilni pašas par sevi. Ja jums nav iebūvētas laivas ar sērfošanas sistēmu, ir pieejami daudzi produkti, kas palīdzēs jums izveidot sērfošanas standartu.

BALASTA MAISI, ko var manuāli piepildīt un iztukšot, izmantojot sūkni, palielinās jūsu laivas svaru un palielinās jūsu viļņu apjomu. Varat to paši izmēģināt, balasta maisu vietā izmantojot cilvēkus. Jo vairāk cilvēku sapulcēsi, jo lielāki būs viļņi!

Nākamais solis ir iegūt WAKESURF SHAPER. Laivas aizmugurējā stūrī pie ūdenslīnijas tiek piestiprināts ķīlis, lai palīdzētu novirzīt ūdeni, piešķirot sērfošanas vilnim labāku formu un lielāku jaudu.

Veiksurfera apkope

• Sargājiet savu dēli no saules. Saule bojā deli tāpat kā ādu

• Pēc lietošanas sālsūdenī vienmēr noskalojiet aprīkojumu ar svaigu ūdeni

• Aizsargājiet savu ieguldījumu ar veiksērfa somu uzglabāšanai un transportēšanai.

• Glabājiet aprīkojumu vēsā, sausā vietā

Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas

• Zvanīt: +371 28067676

• Whatsapp

• E-pasts info@waterskis.lv

• Facebook: Jūrmalas ūdensslēpošanas un veikborda parks